Abonament prawny

Wygoda i bezpieczeństwo prawne Twojej firmy

Prawnicy, na których zawsze możesz polegać


Prowadzisz firmę i szukasz fachowej, stałej obsługi prawnej? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę abonamentów prawnych. Abonamenty to forma stałej współpracy, dzięki której możesz spokojnie i bezpiecznie prowadzić swój biznes. Nasi prawnicy poznają Twoją firmę i doradzają Ci skutecznie: na bieżąco i w każdej sprawie.

Zachowujesz przy tym pełną kontrolę nad wydatkami - to Ty decydujesz, na co przeznaczyć godziny pracy naszych ekspertów w każdym miesiącu.

  • Jakub Chodyra

    "Świetna komunikacja i rozumienie biznesu."

    Jakub Chodyra
    Prezes Zarządu, Enitech sp. z o.o.

FAQ

Porozmawiajmy

1Co wchodzi w skład abonamentu?

W skład abonamentu wchodzi kompleksowa obsługa prawna. Nasi prawnicy wspierają Twoją firmę według bieżących potrzeb i w ramach limitu godzin, dostępnych w Twoim abonamencie.

Przykłady:
- przygotowywanie pełnej dokumentacji dot. zwyczajnego i nadzwyczajnego zgromadzenia wspólników,
- przygotowywanie zmian umowy lub statutu spółki i ich zgłoszenie do KRS,
- przygotowywanie dokumentacji dot. zmian w organach spółki,
- przygotowywanie dokumentacji dot. zmian w strukturze udziałowców spółki,
- sporządzanie opinii prawnych,
- sporządzanie dokumentów z zakresu prawa pracy,
- przeprowadzanie badań due diligence,
- sporządzanie umów i wzorów umów obowiązujących w spółce,
- zabezpieczanie i dochodzenie wierzytelności,
- informowanie z wyprzedzeniem o zmianach w prawie.

2Czy klikając przycisk "Zapytaj" od razu kupuję abonament?

Nie. Kliknięcie przycisku "Zapytaj" oznacza, że zgłaszasz jedynie zainteresowanie wybranym abonamentem.
Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia sprawdzamy najpierw, czy nie ma żadnych przeszkód do tego, abyśmy mogli świadczyć Ci doradztwo prawne (np. czy nie występuje konflikt interesów). Taka weryfikacja trwa zwykle nie dłużej niż kilka godzin. Po otrzymaniu od nas potwierdzenia będziesz mógł korzystać z wybranego abonamentu.

3Jak wyglądają bieżące rozliczenia za obsługę prawną w ramach abonamentu?

Za usługi prawne w ramach abonamentu rozliczamy się miesięcznie. Raz w miesiącu otrzymujesz od nas fakturę na stałą kwotę, w zależności od rodzaju abonamentu. Po upływie każdego miesiąca przesyłamy Ci dokładny wykaz prac i godzin naszych prawników, spędzonych na doradztwie dla Twojej firmy. Jeśli okaże się, że w danym miesiącu przekroczony został limit godzin z abonamentu (przykładowo, w danym miesiącu zleciłeś nam wyjątkowo dużo spraw do obsługi), to otrzymujesz osobną fakturę za te dodatkowe godziny. Pamiętaj, że dzięki obsłudze abonamentowej możesz rozliczać takie dodatkowe godziny po atrakcyjnych stawkach.

4Nie jestem pewny, który abonament wybrać. Co powinienem zrobić?

Abonament ma jak najlepiej służyć Twojej firmie. Jeśli nie jesteś pewny, który rodzaj abonamentu będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy potrzeby Twojej firmy i dobierzemy odpowiedni abonament. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie naszych usług. Dane kontaktowe Kancelarii znajdziesz w zakładce "Kontakt".

5Kto dokładnie będzie zajmować się obsługą prawną mojej firmy w ramach abonamentu?

Doradztwo prawne w RBP LEGAL świadczą wykwalifikowani prawnicy - przede wszystkim adwokaci i radcowie prawni. Zamawiając wybrany abonament otrzymujesz do pomocy dedykowany Twojej firmie zespół prawników, składający się zwykle z 2-5 osób. Na bieżąco możesz się z nimi kontaktować i zlecać im sprawy do obsługi prawnej. W abonamencie otrzymujesz także możliwość bezpośredniego kontaktu z Partnerem Kancelarii. To właśnie Partner sprawuje na bieżąco nadzór nad całą obsługą prawną Twojej firmy.

6Na jak długi okres czasu zawierana jest umowa abonamentowa?

Umowa abonamentowa zawierana jest na czas nieokreślony, z możliwością jest wypowiedzenia. Okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące.

Natalia Sikorska

Adwokat


ns@rbplegal.com
+48 785 699 035

Masz pytania?


Zapraszamy do kontaktu.
Nasi prawnicy są do Twojej dyspozycji.

Kontakt